درباره فروشگاه مهر اسپورت

فروشگاه اینترنتی مهر اسپورت با رویکرد حمایت از تولید ملی، تولیدکننده داخلی و صرفه جویی در زمان و هزینه مشتری در دی ماه 1397 راه اندازی شد. عمده ی کالاهای فروشگاه مهر اسپورت مناسب برای تیراندازان، طبیعت گردان، کوهنوردان و دوستداران آفرود می باشد.

از فعالیت هایی که این فروشگاه در حوزه فروش آنلاین انجام می دهد، می توان به فروش تجهیزات ورزش تیراندازی، طبیعت گردی، کوهنوردی، کمپینگ و آفرود اشاره نمود.
مشخصات صاحب امتیاز :
 

در صورتی که شما نیز تامین کننده کالاهای مرتبط با کمپینگ و تیراندازی هستید می توانید برای همکاری در فروش با ما تماس بگیرید.

فروشگاه اینترتی مهر اسپورت

احسان علیخانی رئیس هیئت مدیره

دکترای مدیریت تجارت DBA ، رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات و تجهیزات ورزشی برنا مهر فردوس (مهر اسپورت)

محمد تاجیک مدیر سایت

کارشناس گرافیک رایانه ای ، مدیرعامل شرکت فرهنگی و نشردیجیتال آروین لوح پرداز ، مدیر سایت فروشگاهی مهراسپورت

تحویل اکسپرس

شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است ، شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است .

پرداخت در محل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، در حال حاضر امکان پرداخت در محل فقط در تهران قابل استفاده می باشد.

7 روز ضمانت بازگشت

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های مهر اسپورت بوده است و مهر اسپورت در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

تضمین بهترین قیمت

گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است.