برگ سبز و کارت گارانتی تفنگ بادی
از مهمترین مزایای برگ سبز تفنگ بادی تضمین اصالت تفنگ و برند شرکت سازنده هست، تفنگ بادی دارای برگ سبز بصورت رسمی از کمپانی سازنده تفنگ خریداری شده و با مجوزهای قانونی وزارت دفاع و از مبادی قانونی گمرک جمهوری اسلامی ایران وارد کشور می‌شود، که این دو امر مهم تضمین کننده اصالت کالا، گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت مهراسپورت به عنوان نماینده رسمی کمپانی سازنده تفنگ بادی در ایران می باشد.

از دیگر مزایای برگ سبز این است که تمام مشخصات تفنگ بادی اعم از مشخصات ظاهری، کالیبر، تاریخ ساخت، شماره مجوز واردات تفنگ، مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش تفنگ بادی و از همه مهمتر شماره سریال تفنگ روی این برگه ثبت  و همراه تفنگ به خریداران محترم ارائه می‌شود، و خریدار با وارد کردن شماره سریال تفنگ در سایت رسمی شرکت سازنده می‌تواند از اصالت تفنگ بادی خریداری شده اطمینان حاصل نماید. و همچنین اگرهنگام حمل تقنگ از منزل به باشگاه ورزشی احیانا نیروی انتظامی نیاز به استعلام اصالت و قانونی بودن تفنگ بادی داشته باشد با ارائه این برگ سبز مراحل استعلام (در صورت احراز عدم ارتکاب جرم مثل شکار غیرمجاز و غیره...) به راحتی انجام و تفنگ توقیف نخواهد شد.

همچنین داشتن برگ سبز تفنگ بادی هنگام مسافرت‌های هوایی و خروج تفنگ بادی از کشور بعنوان مجوز واردات قانونی، سهولت عبور و مرور و بازگشت بلامانع تفنگ را تضمین خواهد کرد.

تفنگ بادی PCP ایرآرمز HFT500
تفنگ بادی فنری دیانا 350 مگنوم پریمیوم
تفنگ بادی PCP ایرآرمز S410 TDR RH Walnut
تفنگ بادی PCP دی استیت ایرولف ام سی تی
تفنگ بادی PCP ایرآرمز S400 MPR Biathlon
تفنگ بادی PCP دی استیت ایررنجر
تفنگ بادی PCP وایرخ 100 تی اف اس بی
تفنگ بادی PCP ایرآرمز RSN70
تفنگ بادی PCP دی استیت پولسار
تفنگ بادی PCP دی استیت رنگید HP