برگ سبز و کارت گارانتی تفنگ بادی
از مهمترین مزایای برگ سبز تفنگ بادی تضمین اصالت تفنگ و برند شرکت سازنده هست، تفنگ بادی دارای برگ سبز بصورت رسمی از کمپانی سازنده تفنگ خریداری شده و با مجوزهای قانونی وزارت دفاع و از مبادی قانونی گمرک جمهوری اسلامی ایران وارد کشور می شود، که این دو امر مهم تضمین کننده اصالت کالا، گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت مهراسپورت به عنوان نماینده رسمی کمپانی سازنده تفنگ بادی در ایران می باشد.

از دیگر مزایای برگ سبز این است که تمام مشخصات تفنگ بادی اعم از مشخصات ظاهری، کالیبر، تاریخ ساخت، شماره مجوز واردات تفنگ، مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش تفنگ بادی و از همه مهمتر شماره سریال تفنگ روی این برگه ثبت  و همراه تفنگ به خریداران محترم ارائه می شود، که خریدار با وارد کردن شماره سریال تفنگ در سایت رسمی شرکت سازنده می تواند از اصالت تفنگ بادی خریداری شده اطمسنان حاصل نماید. و همچنین اگرهنگام حمل تقنگ از منزل به باشگاه ورزشی احیانا نیروی انتظامی نیاز به استعلام اصالت و قانونی بودن تفنگ بادی داشته باشد با ارائه این برگ سبز مراحل استعلام (در صورت احراز عدم ارتکاب جرم مثل شکار غیرمجاز و غیره...) به راحتی انجام و تفنگ توقیف نخواهد شد.

همچنین داشتن برگ سبز تفنگ بادی هنگام مسافرت های هوایی و خروج تفنگ بادی از کشور بعنوان مجوز واردات قانونی، سهولت عبور و مرور و بازگشت بلامانع تفنگ را تضمین خواهد کرد.

تفنگ بادی نیتروپیستون دیانا AR8 N-TEC
تفنگ بادی نیتروپیستون دیانا 340 N-TEC لوکس
تفنگ بادی PCP دی استیت گریفین
تفنگ بادی PCP بروکوک بنتام
تفنگ بادی PCP پمپی اف ایکس ایندی
تفنگ بادی PCP ایرآرمز RSN70
تفنگ بادی PCP اف ایکس رویال 500
تفنگ بادی PCP ایرآرمز S510 TC دوسیلندر
تفنگ بادی PCP اف ایکس ورمیناتور کارابین
تفنگ بادی PCP ایرآرمز S410 TDR RH Walnut